Támogassa adójának 1%-ával
A Tóth Árpád Gimnázium Színvonaláért Alapítványt!
A rendelkező nyilatkozat letölthető innen.
Ma 2015. April 26., Sunday, Ervin napja van. Holnap Zita napja lesz.
Címlap

 Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

megyei döntőjén kerékpár kategóriában

Fedecsku Balázs 9/AJTP tanuló

I. helyezést ért el.

 

Eredményéhez gratulálunk.

 

Megyei rajzverseny eredmények

A megyei rajzverseny döntőjében, immár harmadik éve ért el első helyezést MARINCSÁK VIVIEN 10.b. osztályos tanulónk.

Második lett BORICS PÉTER 10.e, harmadik KISS RENÁTA 12.d valamint hatodik helyezést ért el RÁCZ DÁNIEL 10.e osztályos tanulók.

Eredményükhöz gratulálunk!

 

 Versenysikerek

2015. április 11-én került megrendezésre a Curie Matematika  Emlékverseny Országos Döntője Szolnokon, melyen Budai Éva 10.E o. tanuló III. helyezést ért el. Ebben a tanévben  Éva a Zrínyi  Matemetikaverseny és a Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei  fordulójain is dobogós helyezéseket ért el.

Eredményeihez szeretettel gratulálunk.

 

        Tanulmányi versenyek döntőjébe jutott diákok            és felkészítő tanáraik, 2014/15

Tantárgy neve Diák neve osztálya Felkészítő tanára Helyezés
Angol nyelv OKTV II. kat. Szirák Anna Mária 12.f dr. Herdonné Katona Erika 6.
Biológia OKTV II. kat. Czuczi Tamás 12.d dr. Szűcsné Kerti Anita  
Informatika OKTV I. kat. (Alkalmazói) Zilizi Gergő 11.e Cseh Miklós, Ziliziné Bertalan Gabriella, Kelemen Mihály 30.
Informatika OKTV II. kat. (Programozói) Alekszejenkó Levente 12.g Bordi István 13.
Kémia OKTV II. kat. Czuczi Tamás 12.d Hotziné Pócsi Anikó 8.
Német nyelv OKTV I. kat. Rapcsák Ádám 12.IB Pappné Kolompár Mária 9.
Olasz nyelvi OKTV II. kat. Nagy Lilla 12.f Kopcsa Judit  
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Székely Kadosa Koppány 10.e dr. Biczóné Porcsin Judit  
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Tar Péter 9.g dr. Burai Erzsébet  
Arany Dániel Országos Matematika Verseny Dudás Zoltán 10.e dr. Bajza Istvánné  
Arany Dániel Országos Matematika Verseny Kovács Máté 10.e Hajzer György  
Curie Kémia Emlékverseny Apagyi Ádám 9.d Hotziné Pócsi Anikó  
Curie Kémia Emlékverseny Bereczki Erika 9.c Hotziné Pócsi Anikó  
Curie Kémia Emlékverseny Hinnah Barbara 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit  
Curie Kémia Emlékverseny Bardi Csaba 10.e dr. Várallyainé Balázs Judit  
Curie Kémia Emlékverseny Czuczi Tamás 12.d Hotziné Pócsi Anikó  
Curie Kémia Emlékverseny Horváth Réka Fanni 12.d Hotziné Pócsi Anikó  
Curie Matematika Verseny Budai Éva 10.e dr. Bajza Istvánné  
dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Környezetvédelmi Verseny Árva Hédi 13.c Gőz József 20-21.
dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Környezetvédelmi Verseny Paládi Bernadett 12.d Kiss Andrea 9-10.
dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Környezetvédelmi Verseny Révész Réka 9/Ny.c Kiss Andrea 21.
Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny Árva Hédi 13.c Gőz József 4.
I.Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny Bardi Csaba 10.e Dr. Várallyainé Balázs Judit 3.
II.Szentgyörgyi Albert Nemzetközi Emlékverseny (csapat) Alekszejenkó Levente 12.g Gőz József, Sántha I., Pócsiné Erdei I., Kovács Miklós 2.
II.Szentgyörgyi Albert Nemzetközi Emlékverseny (csapat) Árva Hédi 13.c Gőz József, Hotziné Pócsi Anikó, Hotzi Tibor 2.
II.Szentgyörgyi Albert Nemzetközi Emlékverseny (csapat) Hotzi Judit 12.c Gőz József, dr. Szűcsné Kerti Anita, Fenyősné Kircsi A. 2.
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Apagyi Ádám 9.d Hotziné Pócsi Anikó  
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Bardi Csaba 10.e dr. Várallyainé Balázs Judit  
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Hinnah Barbara 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit  
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Verseny Danyi Zoltán 10.d dr. Szűcsné Kerti Anita  
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Verseny Nagy Anna 9.c Gőz József  
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alk. kat.) Kozma Benedek 10.g Kelemen Mihály 38.
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alk. kat.) Vigh Franciska Fanni 10.g Kelemen Mihály 35.
Szép Magyar Beszéd Verseny Deli József 10.a dr. Szirákné Csapó Ágnes  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Erdei Virág 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Gajdics Gréta 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Nyitrai Angéla 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Bíró Nelli 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Bokor Adrienn 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Hinnah Barbara 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Korponai Judit 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Sotkovszki Réka 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Szakál Szabina 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Farkas Anikó 11.d dr. Szűcsné Kerti Anita, dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Fényes Fanni 11.d dr. Szűcsné Kerti Anita, dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Rebenku Anett 11.d dr. Szűcsné Kerti Anita, dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Kisvárday Tamás 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Papp Gréta 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Tóth-Szolnoki Anna 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó  
Fények és határpontok (MTA pályázat) Hinnah Barbara 10.c Márton Anita 3.
Arany János Irodalmi Verseny (AJTP) Németh Nelli 9.a Deák István 3.
Arany János Irodalmi Verseny (AJTP) Árvai Patrícia 9.a Deák István 5.
Országos Angol Nyelvi Verseny (AJTP) Bányai Lili 12.h Rácz Sándorné 3.
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Kiss Benedek 9.a dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén, Baló Péter  
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Gere Emma 9/AJTP dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén  
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Pop Gyula Martin 9/AJTP dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén  
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Csató Ferenc 9/AJTP dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén  

Eredményeikhez szívből gratulálunk.

 

Szegedi Innovatív Informatikai verseny

Szegedi Tudományegyetem Informatikai Tanszékcsoportja már második alkalommal hirdet versenyt a középiskolás diákok számára, ahová ezúttal már két szekcióban is várjuk a jelentkező diákok pályamunkáit.

 Bővebben ...

 

Nyári ODK-tábor Ausztriában!

 

Időpont: 2015. augusztus 2-8.
Helyszín: Lackenhof, Alsó-Ausztria tartomány, Ausztria
Elhelyezés: Sonnenhof/Zur Post panzió, 2-4 ágyas szobákban
Ellátás: Reggeli és vacsora
Utazás: Autóbusszal
Program:
  • A melki apátság megtekintése.
  • Sok gyalogtúra, néhány cél: Nagy Ötscher (1893 m), Kis Ötscher (1552 m), Ötchergräben - az osztrák „Grand kanyon”, palfaui vízesés, Hochkar (1808 m),völgyek, tavak, hágók…
  • Fakultatív raftingtúra a Salsa folyón ( 50 euró).
  • Mariazell (kegytemplom, kézművesek utcája, mozgó stáció).
  • Az osztrák Dunakanyar – Wachau, Dürnstein várával (Oroszlánszívű Richárd fogságának helyszíne).
  • Különböző esti programok (kártyacsaták, vetélkedők, éjszakai túra, fürdőzés stb.).
Részvételi díj:
                                   20 000 Ft + 150 euró

A részvételi díj tartalmazza a 6 éjszakai szállás, a félpanziós ellátás, az oda és visszaút, a belépők, valamint az utasbiztosítás költségeit.

 

Jelentkezni Bodó Tamás (C1.14 iroda) igazgatóhelyettes úrnál lehet április 10-ig 20 000 Ft befizetésével.

2. részlet (150 euró)  fizetési határideje: június 12.