Támogassa adójának 1%-ával
A Tóth Árpád Gimnázium Színvonaláért Alapítványt!
A rendelkező nyilatkozat letölthető innen.
Ma 2015. July 29., Wednesday, Márta, Márti és Flóra napja van. Holnap Judit és Xénia napja lesz.
Címlap

Nyári ügyelet

Nyári szünet alatti ügyelet: csütörtökönként 8-12 óra között.

 

        Tanulmányi versenyek döntőjébe jutott diákok            és felkészítő tanáraik, 2014/15

 

Tantárgy neve Diák neve osztálya Felkészítő tanára Helyezés
Angol nyelv OKTV II. kat. Szirák Anna Mária 12.f dr. Herdonné Katona Erika 6.
Biológia OKTV II. kat. Czuczi Tamás 12.d dr. Szűcsné Kerti Anita 36.
Informatika OKTV I. kat. (Alkalmazói) Zilizi Gergő 11.e Cseh Miklós, Ziliziné Bertalan Gabriella, Kelemen Mihály 30.
Informatika OKTV II. kat. (Programozói) Alekszejenkó Levente 12.g Bordi István 13.
Kémia OKTV II. kat. Czuczi Tamás 12.d Hotziné Pócsi Anikó 8.
Német nyelv OKTV I. kat. Rapcsák Ádám 12.IB Pappné Kolompár Mária 9.
Olasz nyelvi OKTV II. kat. Nagy Lilla 12.f Kopcsa Judit 17.
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Székely Kadosa Koppány 10.e dr. Biczóné Porcsin Judit kiemelt
dicséret
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny Tar Péter 9.g dr. Burai Erzsébet dicséret
Arany Dániel Országos Matematika Verseny Dudás Zoltán 10.e dr. Bajza Istvánné 31.
Arany Dániel Országos Matematika Verseny Kovács Máté 10.e Hajzer György 22.
Curie Kémia Emlékverseny Apagyi Ádám 9.d Hotziné Pócsi Anikó 5.
Curie Kémia Emlékverseny Bereczki Erika 9.c Hotziné Pócsi Anikó 20.
Curie Kémia Emlékverseny Hinnah Barbara 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit 13.
Curie Kémia Emlékverseny Bardi Csaba 10.e dr. Várallyainé Balázs Judit 5.
Curie Kémia Emlékverseny Czuczi Tamás 12.d Hotziné Pócsi Anikó -
Curie Kémia Emlékverseny Horváth Réka Fanni 12.d Hotziné Pócsi Anikó 10.
Curie Matematika Verseny Budai Éva 10.e dr. Bajza Istvánné 3.
dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Környezetvédelmi Verseny Árva Hédi 13.c Gőz József 20-21.
dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Környezetvédelmi Verseny Paládi Bernadett 12.d Kiss Andrea 9-10.
dr. Árokszállásy Zoltán Biológia Környezetvédelmi Verseny Révész Réka 9/Ny.c Kiss Andrea 21.
Édes Anyanyelvünk Országos Nyelvhasználati Verseny Ugrin Bálint József 9.c dr. Szirákné Csapó Ágnes döntős
Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny Árva Hédi 13.c Gőz József 4.
I.Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny Bardi Csaba 10.e Dr. Várallyainé Balázs Judit 3.
II.Szentgyörgyi Albert Nemzetközi Emlékverseny (csapat) Alekszejenkó Levente 12.g Gőz József, Sántha I., Pócsiné Erdei I., Kovács Miklós 2.
II.Szentgyörgyi Albert Nemzetközi Emlékverseny (csapat) Árva Hédi 13.c Gőz József, Hotziné Pócsi Anikó, Hotzi Tibor 2.
II.Szentgyörgyi Albert Nemzetközi Emlékverseny (csapat) Hotzi Judit 12.c Gőz József, dr. Szűcsné Kerti Anita, Fenyősné Kircsi A. 2.
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Apagyi Ádám 9.d Hotziné Pócsi Anikó 13.
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Bardi Csaba 10.e dr. Várallyainé Balázs Judit 21.
Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny Hinnah Barbara 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit 23.
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi  Verseny Danyi Zoltán 10.d dr. Szűcsné Kerti Anita 21.
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi  Verseny Nagy Anna 9.c Gőz József 1.
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alk. kat.) Kozma Benedek 10.g Kelemen Mihály 38.
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alk. kat.) Vigh Franciska Fanni 10.g Kelemen Mihály 35.
Szép Magyar Beszéd Verseny Deli József 10.a dr. Szirákné Csapó Ágnes részt vett
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Erdei Virág 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József 9.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Gajdics Gréta 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József 9.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Nyitrai Angéla 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József 9.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Bíró Nelli 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József -
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Bokor Adrienn 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József -
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Hinnah Barbara 10.c dr. Várallyainé Balázs Judit, Gőz József -
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Korponai Judit 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 4.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Sotkovszki Réka 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 4.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Szakál Szabina 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 4.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Farkas Anikó 11.d dr. Szűcsné Kerti Anita, dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 1.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Fényes Fanni 11.d dr. Szűcsné Kerti Anita, dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 1.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Rebenku Anett 11.d dr. Szűcsné Kerti Anita, dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 1.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Kisvárday Tamás 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 5.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Papp Gréta 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 5.
Curie környezetvédelmi és környezetismereti verseny (csapat) Tóth-Szolnoki Anna 11.d dr. Várallyainé Balázs Judit,dr. Budayné dr. Kálóczi Ildikó 5.
Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa Fedecsku Balázs 9/AJTP   2.
Fények és határpontok (MTA pályázat) Hinnah Barbara 10.c Márton Anita 3.
SZTE Matematikai Pályázata Illyés Gabriella 11.d dr. Bajza Istvánné különdíj
Arany János Irodalmi Verseny (AJTP) Németh Nelli 9.a Deák István 3.
Arany János Irodalmi Verseny (AJTP) Árvai Patrícia 9.a Deák István 5.
AJTP Matematika Verseny Kubicza Gréta 12.h Kovács Ákos 1.
AJTP Matematika Verseny Koszorus Gabriella 12.h Kovács Ákos 3.
Országos Angol Nyelvi Verseny (AJTP) Bányai Lili 12.h Rácz Sándorné 3.
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Kiss Benedek 9.a Pócsiné Erdei Irén, Baló Péter 2.
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Gere Emma 9/AJTP dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén 7.
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Pop Gyula Martin 9/AJTP dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén 12.
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny (AJTP) Csató Ferenc 9/AJTP dr. Budayné Kálóczi Ildikó, Pócsiné Erdei Irén -
Sportversenyek döntőjébe jutott diákok és felkészítő tanáraik, 2014/15
         
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Máriás Fruzsina 12.IB Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Foltin Blanka 12.b Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Foltin Bianka 12.b Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Szendrei Fruzsina 12.a Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Orbán Réka 10.b Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Szabó Evelin 9/ny.b Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Tamás Réka 9/ny.c Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Sükei Zsuzsa 10.c Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Halász Izabel 9/ny.b Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Egri Judit 12.g Bajusz György 7.
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Tóth Viktória 12.c Bajusz György 7.
Kézilabda diákolimpia döntő, fiú, V-VI. korcsoport       8.
         
Kosárlabda diákolimpia döntő,lány, VI. korcsoport Torzsa Petra 13.b Bajusz György 7.
Cselgáncs Diákolimpia Ifjúsági kategória Szutor Beáta 10.b   2.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, lány Offra Flóra 13.b Ilcsik János 8.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, lány Nagy Lea Veronika 13.b Ilcsik János 8.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, lány Melcher Noémi 12.IB Ilcsik János 8.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, lány Bíró Nelli 10.c Ilcsik János 8.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, lány Bokor Adrienn 10.c Ilcsik János 8.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Szilágyi Péter 11.a Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Bélteki Gábor 10.g Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Varga Zoltán 10.g Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Szűcs Levente 10.d Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Palotás Lőrinc 10.d Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Tar Péter 9.e Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Lakatos-Tálas Péter 9.e Ilcsik János 6.
Floorball diákolimpia döntő, kispályás, fiú Szegedi István Soma 9.e Ilcsik János 6.
Rövidpályás Gyorskorcsolya 500m döntő, 5. korcsoport, fiú Bélteki Gábor 10.g   5.
Rövidpályás Gyorskorcsolya 500m döntő, 5. korcsoport, fiú Varga Zoltán 10.g   11.
Rövidpályás Gyorskorcsolya 444m döntő, 5. korcsoport, fiú Bélteki Gábor 10.g   5.
Rövidpályás Gyorskorcsolya 444m döntő, 5. korcsoport, fiú Varga Zoltán 10.g   7.
Rövidpályás Gyorskorcsolya 500m döntő, 5. korcsoport, fiú Szilágyi Péter 11.a   8.
Rövidpályás Gyorskorcsolya 777m döntő, 5. korcsoport, fiú Szilágyi Péter 11.a   8.
Sakk diákolimpia döntő, amatőr, V. korcsoport Kereki Dávid 11.a Pethő Gábor 3.
Sakk diákolimpia döntő, amatőr, VI. korcsoport Juhász Tamás 12.e Pethő Gábor 8.
Sakk diákolimpia döntő, értékszámos, VI. korcsoport Komáromi Tibor 10.d Pethő Gábor 37.
Mezei futás diákolimpia Juhász Balázs 12.g   1.

 

Eredményeikhez szívből gratulálunk.

 

Szegedi Innovatív Informatikai verseny

Szegedi Tudományegyetem Informatikai Tanszékcsoportja már második alkalommal hirdet versenyt a középiskolás diákok számára, ahová ezúttal már két szekcióban is várjuk a jelentkező diákok pályamunkáit.

 Bővebben ...

 

Nyári ODK-tábor Ausztriában!

 

Időpont: 2015. augusztus 2-8.
Helyszín: Lackenhof, Alsó-Ausztria tartomány, Ausztria
Elhelyezés: Sonnenhof/Zur Post panzió, 2-4 ágyas szobákban
Ellátás: Reggeli és vacsora
Utazás: Autóbusszal
Program:
  • A melki apátság megtekintése.
  • Sok gyalogtúra, néhány cél: Nagy Ötscher (1893 m), Kis Ötscher (1552 m), Ötchergräben - az osztrák „Grand kanyon”, palfaui vízesés, Hochkar (1808 m),völgyek, tavak, hágók…
  • Fakultatív raftingtúra a Salsa folyón ( 50 euró).
  • Mariazell (kegytemplom, kézművesek utcája, mozgó stáció).
  • Az osztrák Dunakanyar – Wachau, Dürnstein várával (Oroszlánszívű Richárd fogságának helyszíne).
  • Különböző esti programok (kártyacsaták, vetélkedők, éjszakai túra, fürdőzés stb.).
Részvételi díj:
                                   20 000 Ft + 150 euró

A részvételi díj tartalmazza a 6 éjszakai szállás, a félpanziós ellátás, az oda és visszaút, a belépők, valamint az utasbiztosítás költségeit.

 

Jelentkezni Bodó Tamás (C1.14 iroda) igazgatóhelyettes úrnál lehet április 10-ig 20 000 Ft befizetésével.

2. részlet (150 euró)  fizetési határideje: június 12.